breadcrumb
Hakkımızda

kolsara ile sağlığını kolayla!

Hakkımızda

Biz Kimiz?

KOLSARA Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, 2023 yılında gerekli kabulleri alarak Teknopark İstanbul'da kurulmuştur.

Kolsara.com, sağlık alanında hızlı ve güvenilir teşhisin öneminin bilinci ile teşhis cihazlarının erişilebilirliğine yardımcı olan bir teknoloji altyapısını sizlere ve hayvan dostlarımıza sunmaktadır. Platformumuz ile eriştiğiniz tüm sağlık kuruluşları Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış, Kolsara.com kalite standartlarına uygunluk sağlamış merkezlerdir.

kolsara.com ne sunuyor?

Platformumuz aracılığı ile sunduğumuz sağlık teşhisi hizmetlerine ulaşmaya çalışırken, yaşadığımız tüm endişelerin farkındayız. Güven eksikliği, birçok bilgi ile karar vermeye çalışmak, kalitesiz hizmet ile karşılaşmak ve zaman kaybına bağlı kaygı ve endişe. Bizler tüm bu problemlerinizi gidermeyi hedefliyoruz. 

Teşhis cihazlarına hızlı ve kolay erişim

kolsara ile sağlığını kolayla...

Sizlerin ve hayvan dostlarımızın hastalıklarının teşhisinde veya gerekli rutin kontrollerinde gecikme yaşamanızı istemiyoruz. Bunun için sizlere ve hayvan dostlarımıza, ileri teknoloji görüntüleme cihazları ve laboratuvar cihazlarına hızlı ve kolay erişim imkânı sunuyoruz.  

Erişilebilir özel sağlık hizmetleri

Herkes için özel sağlık hizmetlerinin erişilebilir olması gerektiğini düşünüyoruz. kolsara.com ile bu ihtiyacınızı karşılayacağınıza emin olabilirsiniz. 

Randevu Almanın Yeni Yolu

kolsara.com'da ihtiyacınıza uygun teşhis hizmetinizin planlaması sağlık kuruluşları tarafından gerçekleştirilir. Hiçbir yönlendirme yapılmadan sizlerin seçimine sunulur. Her sağlık kurumu kolsara.com ile eşit mesafededir. Amacımız sizlerin randevu alma ve ödeme süreçlerinizi hızlandırmaktır.

Ücretsiz Teklif Al

Bizler sadece teşhis cihazlarının erişilebilirliğine yardımcı olan ve sağlık merkezlerine ödeme altyapısı sunan bir teknoloji platformuyuz. Sizden herhangi bir randevu hizmet bedeli almıyor veya herhangi bir yönetim ücreti talep etmiyoruz. Birçok durumda randevunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Güvenli randevu, güvenli ödeme

Platformumuz her gün binlerce işlemin gerçekleşmesini sağlayabilecek alt yapı ve gizliliğinizi korumak için gerekli standartlarla tasarlanmıştır. Ayrıca akredite kuruluşlar tarafından verilen ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir. 

Canlı destek

Söz konusu sağlık olunca kolsara.com olarak, endişelerinizi çok iyi anlıyor ve yardımcı olmak için ekibimizle telefonun ucunda sizleri bekliyoruz.